Towar wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej. Koszty przesyłki ustalone są na podstawie obowiązującej taryfy Poczty Polskiej oraz Kuriera, które ponosi Kupujący. Koszty przekazu przesyłki ustalane są indywidualnie, w zależności od wagi zakupionego towaru i naliczane są przy składaniu zamówienia. Kosz ten podany jest w cenie brutto i zawiera 23% podatek VAT. Czas dostawy przesyłki to 1-14 dni roboczych w zależności od wybranej prze Klienta formy przesyłki. Jeżeli Kupujący nie otrzyma zamówionego towaru w terminie wskazanym przez Sprzedającego, powinien niezwłocznie z nim się skontaktować.

Nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowość, zgubienie lub zniszczenie przesyłek przez Pocztę Polską.Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru. W tym celu Sprzedający zobowiązuje się do powiadomienia Klienta mailowo lub telefonicznie o terminie odbioru.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki, gdyż zależy on od wagi i gabarytu zbiorczej przesyłki i jest ustalany indywidualnie (dotyczy Poczty Polskiej).

Możliwe formy przesyłki :
1.Poczta Polska – list polecony ekonomiczny (do 0.350 g.)- 7.50 pln.- przelew
2.Poczta Polska – list polecony piorytet (do 350 g.) - 8.30 pln.-przelew
3.Kurier – przesyłka do 5 kg - 13.00 pln.-przelew
4.Odbiór osobisty – 0.00 pl. (po wcześniejszym uzgodnieniu ze Sprzedającym) – gotówka

Wysyłka

Po zaksięgowaniu należnej kwoty, która jest określona w trakcie składania zamówienia towar zostaje wysłany pod wskazany adres w zamówieniu Kupującego.

Czas trwania realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych od otrzymania należności na konto.

Towar wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej. Koszty przesyłki ponosi Kupujący. Kosz ten podany jest w cenie brutto i zawiera 23% podatek VAT.

Czas dostawy przesyłki to 1-14 dni roboczych w zależności od wybranej prze Klienta formy przesyłki. Jeżeli Kupujący nie otrzyma zamówionego towaru w terminie wskazanym przez Sprzedającego, powinien niezwłocznie z nim się skontaktować.
Nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowość, zgubienie lub zniszczenie przesyłek przez Pocztę Polską.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru. W tym celu Sprzedający zobowiązuje się do powiadomienia Klienta mailowo lub telefonicznie o terminie odbioru.

Zwrot paczki do nadawcy następuje w przypadku, gdy Kupujący nie odbierze przesyłki (dwa tyg.od pierwszego awiza) lub błędnego podania adresu przez Kupującego w formularzu zamówienia. Koszt zwrotu do nadawcy i ponownego nadania zamówienia ponosi Kupujący.Zwroty

Zwrot zakupionego towaru możliwy jest w terminie 10 dni od daty odebrania przesyłki pod warunkiem, że nie został uszkodzony w żaden sposób i nie był używany. O decyzji zwrotu Kupujący jest zobowiązany poinformować sklep Craftroom.pl mailowo przed wysłaniem przesyłki. Zwracany towar należy odesłać wraz z fakturą VAT oraz oświadczeniem od odstąpieniu od umowy (moment złożenia zamówienia na stronie sklepu Craftroom.pl jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym, tj.właścicielem sklepu a Kupującym), na adres podany przez Sprzedającego. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego w ciągu 7 dni roboczych. Kupujący odsyła towar na własny koszt. Koszt wysyłki nie podlega zwrotowi.

Nie przyjmujemy żadnych przesyłek za pobraniem. W takim przypadku przesyłka ponownie trafia do nadawcy (Kupującego) na jego koszt.